0,00 zł
waluta
0

WARUNKI PŁATNOŚCI & WARUNKI DOSTAWY

SPOSOBY PŁATNOŚCI

 

W naszej aptece internetowej mogą Państwa otrzymać i uiścić towar kiklkoma sposobami, które wybierają Państwo przy końcowym finalizowaniu zamówienia. Akceptujemy przekazy bankowe, gotówkę, karty kredytowe, PayPal i przekazy płatnicze.

PRZEKAZY BANKOWE

Przekazem bankowym na wybrane konto spółki Česká lékárna holding, s.a. Towar będzie ekspediowany w wybrany zposób aż po indentyfikacji zapłaty na koncie bankowym. Listę możliwych kont Państwo otrzymają po przesłaniu zamówienia w e-mailu konfirmacyjnym

Państwo bank Numer konta / kod banku IBAN / SWIFT
Czechy Česká spořitelna
Praga
138075339 / 0800 CZ8208000000000138075339
GIBACZPX
Słowacja Tatra Banka
Bratysława
262 985 2605 / 1100 SK0911000000002629852605
TATR SKBX
Niemcy Ostsächsische Sparkasse
Dresden
3100369679 / 85050300 DE65850503003100369679
OSDDDE81
Austria ErsteBank 29255464300 / 20111 AT592011129255464300
GIBAATWWXXX
Polska Santander Bank Polska S.A. 1 O.
Zgorzelec
10109019680000000122388846 PL10109019680000000122388846
WBKPPLPP

 

GOTÓWKĘ

Gotówką można uiścić towar za zaliczeniem pocztowym na terenie Republiki Czeskiej, Słowacji, Niemcy, lub przy osobistym odbiorze w Pradze w wybranej aptece naszej firmy.

Gotówką za zaliczeniem pocztowym można płacić czeską koroną, przy osobistym odbiorze można płacić w koronach czeskich lub w euro.
 

KARTY KREDYTOWE

Karty kredytowe on-line przjmujemy za pomocą najbardziej nowoczesnej całoświatowej aplikacji Asocjacji Kart Kredytowych 3D-Secure, gdzie swoje dane z karty kredytowej wprowadzają Pażstwo wprost do swojego banku za pomocą szyfrującgo protokołu HTTPS. W ten sposób płatność jest bezpieczna i nikt z naszych pracowników naturalnie nie ma dostępu do Państwa danym z karty kredytowej ani do innych danych osobowych (OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH). Informacja o tym, czy płatność została wykonana i czy towar będzie dostarczony, pojawi się w ciągu 10 sekund.

Kartą kredytową można uiszczać płatności za towar dostarczony wszystkimi możliwymi sposobami: dostawa ekspressowa, dostawa pocztą czy firmą spedytorską również odbiór osobisty.
Dla klientów zagranicznych płatność kartą kredytową, PayPal lub przekazem bankowym to jedyny zposób uiszczenia towaru. Na Slowacji jest możliwość zaliczenia pocztowego gotówką.

   

PAYPAL

Wykorzystajcie Państwo łatwość, bezpieczeństwo i komfort światowego on-line systemu płatniczego, za pośrednictwem którego można płacić towar z wszystkimi formami dostawy: dostawa ekspresowa, doręczenie pocztą lub firmą transportową i również osobisty odbiór.

 

PRZEKAZY PŁATNICZE

Talony na towar oraz przekazy prezentowe firm SodexhoPASS (VitalPASS, FlexiPASS, Uniwerzalny Czek Prezentowy) i Accor Services (Compliments MEDICA, Compliments MULTI) to kolejne z możliwych sposobów płatności za zamówiony towar. Akceptujemy czeskie opcje tych przekazów.

Przekazem płatniczym można uiszczać towar tylko podczas osobistego odbioru w wybranej aptece naszej firmy, który wybiorą Państwo podczas końcowej finalizacji zamówienia.

 

SPOSOBY DOSTAWY & CENA ZA PRZEWÓZ

 

POCZTA POLSKA NA TERENIE POLSKA

Towar zazwyczaj będzie dostarczony w ciągu 3-5 dni roboczych. Jeżeli Państwa poczta niemiecka nie zastanie Państw pod podanym adresem, przesyłka zostanie zdeponowana na poczcie miejscowej, gdzie można ją odebrać.
Bezpłatny transport od określonego rozmiaru zamówienia (p. cennik usług)

Sposób płatności za towar:

 • Gotówką przy odbiorze ZŁ
 • Kartą kredytową on-line lub PayPal
 • Przekazem bankowym

ODBIÓR OSOBISTY W NASZYCH APTEKACH W PRADZE

Podczas zamówienia w dni robocze do 15:00 godziny Państwa zamówienie będzie przygotowane do odbioru w wybranej aptece najpóźniej o 15:00 godzinie następnego dnia roboczego. Zamówienia realizowane po 15:00 godzinie będą przygotowane do odbioru w ciągu 2 dni roboczych, jednak zazwyczaj wcześniej. Przy odbiorze osobistym proszę zawsze podać wygenerowany numer zamówienia lub najlepiej wydrukowany e-mail konfirmacyjny.

Sposób płatności za towar:

 • Kartą kredytową 
 • Gotówką przy odbiorze 
 • Przekazem płatniczym

 

DOSTAWA EKSPRESOWA NA TERENIE PRAGI

Przy zamówieniu w dniach roboczych od 7:00 do 14:00 godziny towar będzie Państwu dostarczony w ciągu 6 godzin od zamówienia. Przy zamówieniu od 14:00 do 7:00 godziny towar będzie Państwu dostarczony w następny dzień roboczy do 12:00 godziny.

Proszę podawać praski adres, gdzie napewno Państwa zastaniemy, najlepiej adres do pracy. Kod pocztowy musi zaczynać numerem 1. W przypadku, że ekspresowo zamówiony towar nie będzie do dyspozycji w wymaganej ilości (np. nadzwyczaj duży wolumen jednego rodzaju towaru), będzie Państwu dostarczona dostawa ekspresowo w ilości osiągalnej a reszta zamówienia będzie dostarczona Państwu w ciągu 24 godzin. Drugi transport uiszczamy jest na nasze koszta. Dostawa ekspresowa jest płatna (p. cennik usług).

Sposób płatności za towar:

 • Kartą kredytową on-line lub PayPal
 • Gotówką przy odbiorze


FIRMA SPEDYCYJNA NA TERENIE REPUBLIKI CZESKIEJ - PPL

Podczas zamówienia w dni robocze do 11:00 godziny Państwa zamówienie będzie dostarczone na terenie RC najpóźniej o 15:00 godzinie następnego dnia roboczego. Zamówienia realizowane po 15:00 godzinie będą przygotowane do odbioru w ciągu 2 dni roboczych.

Proszę podawać adres, gdzie napewno Państwa zastaniemy, najlepiej adres do pracy. Pracownik firmy spedycyjnej próbuje 3x dostarczyć zamówienie na miejsce przeznaczenia, ewentualnie skontaktuje się z Państwem telefonicznie. W przypadku, że przesyłkę nie przyjmą Państwo, jest możliwość osobistego odbioru tej przesyłki w naszej aptece (DANE O FIRMIE).

Wybór dostawy wieczorem jest dostępny w wybranych miastach, które są wymienione na stronie www.ppl.cz. Usługa zostanie automatycznie zaproponowana podczas finalizacji zamówienia, jeśli będzie dostępna dla Twojego adresu. Bezpłatny transport od określonego rozmiaru zamówienia (p. cennik usług)

Sposób płatności za towar:

 • Kartą kredytową on-line lub PayPal
 • Gotówką przy odbiorze
 • Przekazem bankowym

 

POCZTA CZESKA NA TERENIE REPUBLIKI CZESKIEJ - PACZKA POCZTOWA

Przy zamówieniu w dni robocze do 18:00 godziny Państwa zamówienie zostanie przekazane Poczcie Czeskiej w ciągu następnego dnia roboczego. Poczta Czeska dostarczy je pod Państwa adres w ciągu następnego dnia roboczego. Jeżeli Poczta Czeska nie zastanie Państwa pod wskazanym adresem, przesyłka zostanie zdeponowana w poczcie miejscowej, gdzie można ją odebrać w ciągu 7 dni. Jednocześnie zostaną Państwo o tym powiadomieni w formie awiza pocztowego. W przypadku, że nie odbiorą Państwo przesyłkę, można ją osobiście odebrać w naszej aptece (DANE O FIRMIE).

Bezpłatny transport od określonego rozmiaru zamówienia (p. cennik usług)

Sposób płatności za towar:

 • Kartą kredytową on-line lub PayPal
 • Gotówką przy odbiorze
 • Przekazem bankowym

 

FIRMA SPEDYCYJNA NA TERENIE SŁOWACJI - GLS

Towar zazwyczaj będzie dostarczony w ciagu 3 dni roboczych.Proszę podawać adres, gdzie napewno Państwa zastaniemy, najlepiej adres do pracy. Pracownik firmy spedycyjnej próbuje 3x dostarczyć zamówienie na miejsce przeznaczenia, ewentualnie skontaktuje się z Państwem telefonicznie.

Sposób płatności za towar:

 • Kartą kredytową on-line lub PayPal
 • Gotówką przy odbiorze
 • Przekazem bankowym

 

POCZTA SŁOWACKA NA TERENIE SŁOWACJI - PACZKA 1.KATEGORII

Słowacka poczta dostarczy zamówienie na Państwa adres zazwyczaj do 3-5 dni roboczych. Jeżeli Poczta Słowacka nie zastanie Państwa pod wskazanym adresem, przesyłka zostanie zdeponowana w poczcie miejscowej, gdzie można ją odebrać w ciągu 7 dni. Jednocześnie zostaną Państwo o tym powiadomieni w formie awiza pocztowego. Jeżeli Państwo nie otrzymają awiza pocztowego a zarazem Państwo otrzymali e-amil ekspedycyjny, zalecamy Państwu zwrócić się do filii poczty zbiorczej, albowiem z naszej strony był towar wysłany. W przypadku, że nie odbiorą Państwo przesyłkę, można ją osobiście odebrać w naszej aptece (DANE O FIRMIE).

Bezpłatny transport od określonego rozmiaru zamówienia (p. cennik usług)

Sposób płatności za towar:

 • Kartą kredytową on-line lub PayPal
 • Gotówką przy odbiorze
 • Przekazem bankowym

 

POCZTA NIEMIECKA  NA TERENIE NIEMCY - DHL

Towar zazwyczaj będzie dostarczony w ciągu 3-5 dni roboczych. Jeżeli Państwa poczta niemiecka nie zastanie Państw pod podanym adresem, przesyłka zostanie zdeponowana na poczcie miejscowej, gdzie można ją odebrać. Bezpłatny transport od określonego rozmiaru zamówienia (p. cennik usług)

Sposób płatności za towar:

 • Gotówką przy odbiorze €
 • Kartą kredytową on-line lub PayPal
 • Przekazem bankowym

 

AUSTRIACKA POCZTA  NA TERENIE AUSTRII - Post AT

Towar zazwyczaj będzie dostarczony w ciągu 3-5 dni roboczych. Jeżeli Państwa poczta austriacka nie zastanie Państw pod podanym adresem, przesyłka zostanie zdeponowana na poczcie miejscowej, gdzie można ją odebrać. Bezpłatny transport od określonego rozmiaru zamówienia (p. cennik usług).

Sposób płatności za towar:

 • Gotówką przy odbiorze €
 • Kartą kredytową on-line lub PayPal
 • Przekazem bankowym

 

Transport jest płatny według strefy taryfowej, p. CENNIK USŁUG.

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie