0,00 zł
waluta
0

ACC cps 20x 200mg

Leki Więcej o legislatywieinfo

ACC cps 20x 200mg
zwykła cena 12,50 zł
zaoszczędzicie 8%
11,50 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: tabletki, kapsułki

Grupa indykacyjna: leki wykrztuśne, upłynniające śluz

Substancja skuteczna: Acetylcysteinum 200 mg v 1 cps

Minimum ekspedycyjne: ACC Long : Substancja lecznicza acetylcysteina rozpuszcza wszystkie składniki, które powodują lepkość flegmy. Tym wspiera wykrztuszanie i tłumi drażniący kaszel. Acetylcysteina działa również antyoksydacyjnie, i tak wspiera mechanizmy obronne organizmu.

EAN: 4030855002603

Producent: Salutas Pharma GmbH, Barleben, Niemcy, www.sandoz.pl

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaACC 200 200MG CPS DUR 20
SUKL kod0005844

ACC 200 cps 20x 200mg
ASPIRIN-C tbl eff 20
ASPIRIN-C tbl eff 20
32,70 zł
zwykła cena 37,80 zł
leki
IBUPROFEN AL tbl  30x 400mg
IBUPROFEN AL tbl 30x 400mg
7,10 zł
zwykła cena 9,10 zł
leki
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone.

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie