0,00 zł
waluta
0
Drodzy klienci, ze względu na środki anty epidemiczne musimy ograniczyć dostawe DocSimon.pl. Proszę zachowaj swoją przysługę i spróbuj dokonać zakupu w kwietniu. Z poważaniem Zespół DocSimon.

APO-IBUPROFEN tbl 100x 400mg

50049716

Leki Więcej o legislatywieinfo

APO-IBUPROFEN tbl 100x 400mg
-24%
zwykła cena 22,70 zł
zaoszczędzicie 24%
17,30 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: tabletki, kapsułki

Grupa indykacyjna: niesteroidowe leki przeciwreumatyczne i przeciwzapalne
preparaty przeciwbólowe i przeciwgorączkowe

Substancja skuteczna: Ibuprofenum 400 mg

Ciąża i karmienie piersią: W pierwszym i drugim trymestrze ciąży możecie ibuprofen używać wyłącznie po konsultacji ze swoim lekarzem. W ostatniej trzeciej ciąży nie można ibuprofen używać ze względu na podwyższone ryzyko komplikacji dla matki i dziecka. Ibuprofen i jego metabolity się w mniejszej ilości wydzielają do mleka matki. Ponieważ nieprzychylne konsekwencje po użyciu ibuprofenu do dzisiaj nie są znane, nie istnieje potrzeba u krótkotrwałego podania przerywać karmienie piersią. W przypadku, że Wasze leczenie jest długotrale i/albo używacie wysokie dawki, miałaby Pani przerwać karmienie piersią. O ile jest ibuprofen podawany kobietom, które chcą zajść w ciąże, albo w pierwszym i drugim trymestrze ciąży musi być dawka jak najniższa a okres leczenia jak najkrótszy. Ibuprofen jest kontrindykowany w trzecim trymestrze ciąży.

Minimum ekspedycyjne: APO-IBUPROFENUM tbl : Preparat zawiera substancję aktywną ibuprofen, który działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

Wskazane dawkowanie: Dorosli i młodzież powyżej 12 lat zwyczajnie używają 1 tabletkę jednorazowo, lub 1 tabletkę 3 razy codziennie. Odstęp między poszczegółnymi dawkami powinnien być przynajmniej 4 godziny. Nie należy używać lek dłużej niż 7 dni bez poradi lekarskiej.

EAN: 8594158130723

Producent: Apotex Nederland B.V., Leiden, Holandia, www.apotex.com/pl/pl

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaAPO-IBUPROFEN 400MG TBL FLM 100
SUKL kod0125526

APO-IBUPROFENUM 400mg tbl obd 100x400mg
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie