0,00 zł
waluta
0

APO-IBUPROFEN 100 tabl. x 400 mg

50049716

Leki Więcej o legislatywieinfo

APO-IBUPROFEN 100 tabl. x 400 mg
-29%

Ze względu na przepisy prawa, ten towar nie może być dostarczony do następujących państw:

Słowacja
zwykła cena 24,50 zł
zaoszczędzicie 29%
17,30 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: tabletki, kapsułki

Grupa indykacyjna: niesteroidowe leki przeciwreumatyczne i przeciwzapalne
preparaty przeciwbólowe i przeciwgorączkowe

Substancja skuteczna: Ibuprofenum 400 mg

Ciąża i karmienie piersią: W pierwszym i drugim trymestrze ciąży ibuprofen można spożywać wyłącznie po konsultacji ze swoim lekarzem prowadzącym. Kobiety, które planują zajście w ciążę, powinny skonsultować stosowanie preparatu ze swoim lekarzem. Kobiety w trzecim trymestrze ciąży nie mogą stosować ibuprofenu ze względu na podwyższone ryzyko komplikacji dla matki i dziecka.

Minimum ekspedycyjne: APO-IBUPROFENUM tabl.: Ibuprofen łagodzi dolegliwości bólowe i stany zapalne o różnym podłożu. Ibuprofen ponadto zmniejsza gorączkę, która może na przykład towarzyszyć przeziębieniu. Preparat APO-IBUPROFEN 400 mg można stosować np. przy bólu głowy, zębów, pleców, bolesnych miesiączkach, bólach mięśni i stawów, które towarzyszą przeziębieniu lub grypie, jak również w przypadku urazów tkanek miękkich, jak np. stłuczenia i skręcenia stawów. APO-IBUPROFEN 400 mg może być również stosowany w celu złagodzenia stanów gorączkowych przy grypie i chorobach grypopodobnych oraz jako kuracja wspomagająca w przypadku stanów gorączkowych przy innych chorobach. Ze względu na ilość substancji leczniczej w 1 tabletce, preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodzież y powyżej 12 roku życia.

Wskazane dawkowanie: Osoby dorosłe i młodzież powyżej 12 roku życia zwyczajowo przyjmują 1 tabletkę jednorazowo lub 1 tabletkę 3 razy codziennie. Przerwa pomiędzy poszczególnymi dawkami powinna wynosić przynajmniej 4 godziny. Nie należy stosować preparatu dłużej niż 7 dni bez porady lekarskiej.

EAN: 8594158130723

Producent: Apotex Nederland B.V., Leiden, Holandia, www.apotex.com/pl/pl

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaAPO-IBUPROFEN 400MG TBL FLM 100
SUKL kod0125526

APO-IBUPROFENUM 400mg tbl obd 100x400mg
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie