0,00 zł
waluta
0

CALTRATE PLUS tbl 30

50056337

Leki Więcej o legislatywieinfo

CALTRATE PLUS tbl 30
28,20 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: tabletki, kapsułki

Grupa indykacyjna: substancje mineralne

Substancja skuteczna: Calcii carbonas praecipitatus 600 mg, Cholecalciferolum 200 m.j., Magnesii oxidum 40 mg,Zinci oxidum 7,5 mg, Cupri oxidum 1 mg, Manganosi sulfas monohydricus 1,8 mg,Natrii tetraboras decahydricus 250 mikrogramů

Minimum ekspedycyjne: Caltrate Plus jest preparatem zawierającym wapń, witaminę D oraz inne ważne minerały. Wapń to najważniejszy składnik tkanki kostnej, którą pomaga budować w przeciągu całego życia. Jest niezbędny dla zachowania zdrowych i silnych kości. Pomaga także w gojeniu ran i wspomaga prawidłowe działanie nerwów i mięśni. Witamina D w organizmie człowieka znajduje zastosowanie w wchłanianiu wapnia i w jego wykorzystywaniu w procesie tworzenia się tkanki kostnej. Magnez jest niezbędny dla przemiany materii witaminy D oraz dla prawidłowego działania kości. Mangan odgrywa istotną rolę w kształtowaniu się kości i chrząstek. Miedź jest niezbędna dla zachowania zdrowej tkanki łącznej, kośćca oraz naczyń krwionośnych. Cynk jest ważny dla prawidłowego działania i rozwoju tkanek. Bor wspomaga wykorzystywanie wapnia w organizmie. Caltrate Plus nie zawiera cukru, laktozy, konserwantów, ani soli.

EAN: 9120036091368

Producent: Wyeth Lederle S.p.A., Aprilia, Włochy, www.pfizer.com

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaCALTRATE PLUS TBL FLM 30
SUKL kod0169673

CALTRATE PLUS por tbl flm 30
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie