0,00 zł
waluta
0

CANESTEN GYN 6 DNI krem dopochwowy 35 g 1% + 6 aplikatorów

50059679

Leki Więcej o legislatywieinfo

CANESTEN GYN 6 DNI krem dopochwowy 35 g 1% + 6 aplikatorów
-16%
zwykła cena 32,50 zł
zaoszczędzicie 16%
27,10 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: preparaty dopochwowe (czopki, kremy, tabletki i preparaty w proszku)

Grupa indykacyjna: leki ginekologiczne
preparaty przeciwgrzybiczne

Substancja skuteczna: Clotrimazolum 0,01 g v 1 g vaginálního krému, obsah 1 aplikátoru (asi 5 g) odpovídá 0,05 g Clotrimazolum

Ciąża i karmienie piersią: Mimo że nie zostały przeprowadzone odpowiednio udokumentowane testy kliniczne u kobiet w ciąży i karmiących piersią, doświadczenie pokazuje, że clotrimazol stosowany podczas ciąży nie ma szkodliwego wpływu ani na matkę ani na dziecko. Mimo to, podobnie, jak i w przypadku innych środków leczniczych, o zastosowaniu preparatu w pierwszych trzech miesiącach ciąży i w okresie karmienia piersią powinien zadecydować lekarz. Aplikacji preparatu Canesten GYN 3 dni i Canesten GYN 6 dni podczas ciąży musi dokonać lekarz.

Minimum ekspedycyjne: CANESTEN GYN 6 DNI krem dopochwowy to środek antygrzybiczny o szerokim spektrum działania mający działanie grzybobójcze i oddziałujący na mikroorganizmy powodujące grzybicę, drożdżaki i inne choroby grzybiczne. Oprócz tego leczy zakażenie rzęsistkiem pochwowym i niektórymi rodzajami bakterii. Następujące wskazania lecznicze wraz z objawami pacjentka może zdiagnozować sama: - grzybica lub zapalenie pochwy wywołane grzybami chorobotwórczymi (zazwyczaj drożdżakami) - wydzielina z pochwy spowodowana grzybicą (zazwyczaj Candidą) - kandydoidalne zapalenie sromu

Wskazane dawkowanie: 6-dniowa kuracja preparatem CANESTEN GYN 6 DNI: zaaplikować zawartość 1 aplikatora z kremem dopochwowym (około 5 g) każdego wieczora przez 6 kolejnych dni.

EAN: 8590322000991

Producent: Bayer AG, Leverkusen, Niemcy, www.bayer.com.pl

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaCANESTEN GYN 6 DNÍ 0,01G/G VAG CRM 35G+APL
SUKL kod0180174

CANESTEN GYN 6 DNÍ CRM VAG 1X35GM+ APL
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie