0,00 zł
waluta
0

CANESTEN GYN Combi Pack tbl. dopochwowe 1+drm.crm.20g

50065674

Leki Więcej o legislatywieinfo

CANESTEN GYN Combi Pack tbl. dopochwowe 1+drm.crm.20g
-15%
zwykła cena 47,10 zł
zaoszczędzicie 15%
39,80 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: preparaty dopochwowe (czopki, kremy, tabletki i preparaty w proszku)

Grupa indykacyjna: leki ginekologiczne
preparaty przeciwgrzybiczne

Substancja skuteczna: 1 vaginální tableta obsahuje léčivou látku Clotrimazolum 500 mg; 20 g krému obsahuje léčivou látku Clotrimazolum 200 mg

Minimum ekspedycyjne: CANESTEN GYN - tabletkę dopochwową stosuje się w leczeniu zakażeń narządów rodnych wywołanych mikroorganizmami grzybopodobnymi, pleśniami, drożdżakami przede wszystkim z rodziny Candida. Preparat dodatkowo zwalcza Trichomonas vaginalis oraz zakażenia pochwy wywołane przez mikroby gram-dodatnie, przede wszystkim paciorkowce i gronkowce, oraz mikroby gram-ujemne (Bacteroides, Gardnerella vaginalis). CANESTEN krem jest preparatem przeciwgrzybiczym o szerokim spektrum, przeznaczonym wyłącznie do użytku zewnętrznego. Zwalcza szereg grzybopodobnych mikroorganizmów chorobotwórczych, włącznie z dermatofytami, drożdżakami oraz pleśniami. Zwalcza także niektóre gatunki bakterii. CANESTEN GYN tabletkę dopochwową stosuje się w przypadkach następujących objawów : świąd w obszarze pochwy oraz sromu, utrzymujące się pieczenie pochwy i sromu, zaczerwienienie, obrzęk oraz ból tkanki pochwy i sromu, wyciek z pochwy (biały, bez zapachu). Na podstawie zalecenia lekarza preparat stosuje się w leczeniu dróg rodnych w ostatnich 4-6 tygodniach ciąży. CANESTEN krem przeznaczony jest do stosowania u dorosłych oraz dzieci powyżej lat 2 w leczeniu zakażeń skóry oraz śluzówek, wywołanych przez drożdżaki, pleśnie oraz niektóre bakterie. Choroby te mogą objawiać się zaczerwienieniem, świądem, w niektórych przypadkach łuszczeniem skóry, ewentualnie mogą wystąpić bolesne pęknięcia skóry, szczegółnie na stopach.

EAN: 8590322000977

Producent: Bayer AG, Leverkusen, Niemcy, www.bayer.com.pl

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaCANESTEN GYN COMBI PACK 500MG+10MG/G VAG TBL+CRM 1+20G
SUKL kod0180434

CANESTEN Combi Pack vag.tbl.1+drm.crm.20g
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie