0,00 zł
waluta
0

DICLOFENAC AL tbl 20x 25mg

50003658

Leki Więcej o legislatywieinfo

DICLOFENAC AL tbl  20x 25mg
10,70 zł
Cena z VAT
Przykro nam, ale szukany towar nie jest aktualnie dostępny. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z nami pod adresem info@docsimon.cz

Forma aplikacyjna: tabletki, kapsułki

Grupa indykacyjna: niesteroidowe leki przeciwreumatyczne i przeciwzapalne

Substancja skuteczna: Diclofenacum natricum (sodná sůl diklofenaku) 25 mg

Ciąża i karmienie piersią: Nie wolno zażywać leku Diclofenac AL 25 mg w trzecim trymestrze ciąży, dlatego że preparat może szkodzić płodowi lub może spowodować komplikacje podczas porodu. Lek można stosować podczas pierwszego i drugiego trymestru tylko po poradzie lekarskiej. Diclofenac prawdopodobnie utrudnia zajście w ciążę. Po skonczeniu zażywania leku dojdzie do ustąpienia zaburzeń. Zażywanie leku Diclofenac AL 25 mg podczas karmienia piersią należy jednak omówić z lekarzem, powinno ono być krótkotrwałe, wieczorem zawsze po ostatnim karmieniu piersią i przed najdłuszym snem dziecka.

Minimum ekspedycyjne: Diclofenac zakłóca w produkcji i działaniu przenosicieli chemicznych w organizmie, ważnych dla rozwoju stanu zapalnego i powstania bólu. Działa dlatego przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Wpływem na płytki krwi ogranicza również powstanie skrzepów krwi. Z preparatu Diclofenac AL 25 się diclofenac dobrze wchłania, najwyższego poziomu w krwi osiąga za zwyczaj po 2 -3 godzinach i skuteczność jest zachowana kilka godzin, więc go wystarczy używać od dwóch do trzech razy dziennie.

EAN: 4024773001114

Producent: Aliud Pharma GmbH and Co.KG, Laichingen, Niemcy, www.aliud.de

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaDICLOFENAC AL 25 25MG TBL ENT 20
SUKL kod0075603

DICLOFENAC AL 25 tbl obd 20x25mg
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie