0,00 zł
waluta
0

IBUPROFEN AL tbl 100x 400mg

50117723

Leki Więcej o legislatywieinfo

IBUPROFEN AL tbl 100x 400mg
-14%
zwykła cena 25,30 zł
zaoszczędzicie 14%
21,60 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: tabletki, kapsułki

Grupa indykacyjna: niesteroidowe leki przeciwreumatyczne i przeciwzapalne
preparaty przeciwbólowe i przeciwgorączkowe

Substancja skuteczna: Ibuprofenum 400 mg

Ciąża i karmienie piersią: W pierwszym i drugim trymestrze ciąży możecie ibuprofen używać wyłącznie po konsultacji ze swoim lekarzem. W ostatniej trzeciej ciąży nie można ibuprofen używać ze względu na podwyższone ryzyko komplikacji dla matki i dziecka. Ibuprofen i jego metabolity się w mniejszej ilości wydzielają do mleka matki. Ponieważ nieprzychylne konsekwencje po użyciu ibuprofenu do dzisiaj nie są znane, nie istnieje potrzeba u krótkotrwałego podania przerywać karmienie piersią. W przypadku, że Wasze leczenie jest długotrale i/albo używacie wysokie dawki, miałaby Pani przerwać karmienie piersią. O ile jest ibuprofen podawany kobietom, które chcą zajść w ciąże, albo w pierwszym i drugim trymestrze ciąży musi być dawka jak najniższa a okres leczenia jak najkrótszy. Ibuprofen jest kontrindykowany w trzecim trymestrze ciąży.

Minimum ekspedycyjne: Ibuprofen AL 400 jest przeciwzapalny preparat leczniczy, który zbija gorączkę i ulży od bólu (niesteroidowy przeciwzapalny/analgetyczny preparat leczniczy).

Wskazane dawkowanie: Dorosli i młodzież powyżej 12 lat zwyczajnie używają 1 tabletkę jednorazowo, lub 1 tabletkę 3 razy codziennie z działaniem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Należy zachować 4-6 godzinową przerwę pomiędzy poszczegółnymi dawkami.

EAN: 4024773051119

Producent: Stada Arzneimittel AG, Bad Vilbel, Niemcy, www.stada.de

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

IBUPROFEN AL tbl obd 100x400mg
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie