0,00 zł
waluta
0

MUCOBENE saszetki 8x 600mg

50012480

Leki Więcej o legislatywieinfo

MUCOBENE saszetki  8x 600mg
Przykro nam, ale szukany towar nie jest aktualnie dostępny. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z nami pod adresem info@docsimon.cz

Forma aplikacyjna: preparaty w proszku i granulaty

Grupa indykacyjna: leki wykrztuśne, upłynniające śluz

Substancja skuteczna: Acetylcysteinum 600 mg

Minimum ekspedycyjne: Mucobene 600 mg : Acetylocysteina, substancja lecznicza zawarta w preparacie, zmniejsza lepkość śluzu w oskrzelach, ułatwiając w ten sposób jego odkrztuszenie. Mucobene 600 mg przeznaczony jest do stosowania w leczeniu ostrych (nagłych) oraz przewlekłych (chronicznych) chorób dróg oddechowych, którym towarzyszy wytwarzanie gęstego i lepkiego śluzu, takich jak ostry i przewlekły bronchit (zapalenie oskrzeli), bronchiectasis (rozszerzenie oskrzeli), astma bronchialna (astma oskrzelowa, tj. dychawica oskrzelowa), bronchit astmatyczny (zapalenie oskrzeli podobne do astmy), bronchiolitis (zapalenie oskrzelików), mukowiscydoza (choroba polegająca na zaburzeniu upłynniania śluzu), jak również choroby gardła, nosa i uszu, jak laryngitis (zapalenie krtani), ostry i przewlekły sinusitis (zapalenie zatok przynosowych), otitis media secretoria (wysiękowe zapalenie ucha środkowego).

EAN: 4030096573788

Producent: Merckle GmbH, Blaubeuren, Niemcy, www.merckle.de

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaMUCOBENE 600MG POR GRA SOL SCC 8
SUKL kod0005423

MUCOBENE 600 MG gra 8x3gm/600mg-sa
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie