0,00 zł
waluta
0

NAWÓZ DO WŁOSÓW szampon 150 ml

50110749
NAWÓZ DO WŁOSÓW szampon 150 ml
NOWOŚĆ
37,30 zł
Cena z VAT

Skład: Substancje aktywne: kofeina, odżywczy kompleks HustoplexTM: wyciąg z pokrzywy zwyczajnej, wyciąg z zielonej herbaty i wyciąg sylimaryny

Opis: NAWÓZ DO WŁOSÓW szampon zwiększający gęstość, objętość i jakość włosów u kobiet i mężczyzn. Zawartość kofeiny posiada działanie stymulujące na mieszki włosowe, zmniejsza nadmierne wypadanie włosów, stymuluje wzrost nowych włosów i zwiększa ich odporność. Wyciąg z pokrzywy zwyczajnej wzmacnia stan włosów, ich elastyczność i blask, zmniejsza powstawanie łupieżu, uczucie swędzenia i nadmiernego przetłuszczania skóry głowy. Wyciąg z zielonej herbaty ma silne przeciwutleniające i ochronne oddziaływanie na komórki włosa. Zmniejsza wypadanie włosów, wspomaga ich wzrost oraz ogranicza uszkodzenia komórek włosa na skutek promieniowania UV, stylizacji i innych czynników zewnętrznych. Wyciąg sylimaryny chroni włosy przed negatywnym oddziaływaniem szkodliwych substancji i czynników zewnętrznych.
Zastosowanie: nałożyć na mokre włosy i delikatnie spienić. Pozostawić na skórze głowy przez co najmniej 3 minuty a następnie dokładnie spłukać wodą.

EAN: 8594059737748

Producent: Maxivitalis s.r.o., Olomouc, Republika Czeska

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone.

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie