0,00 zł
waluta
0

NEOCAPIL roztwór z aplikatorem 50ml

50071720

Leki Więcej o legislatywieinfo

NEOCAPIL roztwór z aplikatorem 50ml
Przykro nam, ale szukany towar nie jest aktualnie dostępny. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z nami pod adresem info@docsimon.cz

Forma aplikacyjna: płyny do użytku zewnętrznego (roztwory, aerosole, emulsje)

Grupa indykacyjna: preparaty dermatologiczne

Substancja skuteczna: Minoxidilum 20 mg v 1 ml

Ciąża i karmienie piersią: Nie należy stosować Neocapilu u kobiet w ciąży, planujących zajście w ciążę oraz karmiących piersią.

Minimum ekspedycyjne: Neocapil jest preparatem naskórnym przeznaczonym do miejscowego leczenia wypadania włosów u dorosłych mężczyzn i kobiet, którego przyczyną są przeważnie hormony (Alopecia androgenetica). Ograniczone wypadanie włosów występuje u młodych mężczyzn jako "wysokie czoło" i "zakola", albo jako przerzedzony, a następnie pozbawiony owłosienia kolisty obszar na ciemieniu. Poprzez stopniowe powiększanie się tych obszarów powstaje łysina z resztkami włosów w tylnej części głowy i po bokach. U kobiet przerzedzanie się włosów następuje przeważnie w starszym wieku i obejmuje środkową i tylną część ciemienia. Wypadanie włosów może też być nieograniczone i obejmować całą głowę. Neocapil zapobiega dalszemu wypadaniu włosów i wspomaga wzrost włosów na obszarach głowy, które są go pozbawione lub na których owłosienie jest przerzedzone. Przed rozpoczęciem terapii Neocapilem u osób leczących się na choroby serca, naczyniowe lub mających wysokie ciśnienie tętnicze, należy skonsultować się z lekarzem.

Wskazane dawkowanie: Roztwór Neocapil należy stosować 2 razy dziennie na zdrową i zupełnie suchą skórę głowy w miejscach pozbawionych owłosienia lub z owłosieniem przerzedzonym, rozpylając go aż do uzyskania efektu lekkiego nawilżenia. Podczas pojedynczej aplikacji nie należy stosować ilości preparatu większej niż 10 dawek, co stanowi 1 ml roztworu. Włosów ani skóry po podaniu preparatu nie należy suszyć suszarką.

EAN: 7612076355521

Producent: Spirig Eastern a.s., Bratysława, Słowacja

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaNEOCAPIL 20MG/ML DRM SPR SOL 50ML+APL
SUKL kod0016901

NEOCAPIL drm sol 1x50ml+apl
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie