0,00 zł
waluta
0

ORLISTAT Sandoz cps 84x 60mg

50064613

Leki Więcej o legislatywieinfo

ORLISTAT Sandoz cps 84x 60mg
ORLISTAT Sandoz cps 84x 60mg
-38%
zwykła cena 138,00 zł
zaoszczędzicie 38%
85,30 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: tabletki, kapsułki

Grupa indykacyjna: preparaty hamujące łaknienie

Substancja skuteczna: Orlistatum 60mg

Ciąża i karmienie piersią: Preparat nie wolno stosować v okresie ciąży oraz karmienie piersią.

Minimum ekspedycyjne: Orlistat Sandoz 60 mg jest preparat stosowany do zmniejszenia masy ciała dla dorosłych powyżej 18 lat i mający wskażnik masy ciała (BMI) równy lub większy 28. Preparat Orlistat Sandoz 60 mg należy używać razem z dietą o obniżonej ilości kalorii i niskej zawartości tłuszczu. Preparat Orlistat Sandoz 60 mg nie wolno stosować dłużej niż 6 miesiąców. Jeżeli nie nastąpi efekt zmniejszenia masy ciała stosując preparat dłużej niż 12 tygodni, należy skonzultować się z lekarzem lub aptekarzem. Jest możliwe, iż będe trzeba przerwać używanie preparatu Orlistat Sandoz 60 mg. Sukscesywne odchudzenie nie polega tylko w krótkoterminowej zmianie żywieniowe i kolejnemu powrótowi do starych nawyków. Osoby, które schudną i ten stan utrzymają, zmieniają także styl życia łącznie z zmianami w żywieniu i podwyżonej aktywności fizycznej.

Wskazane dawkowanie: Należy stosować 1 kapsułkę 3 razy dziennie. Preparat Orlistat Sandoz 60 mg należy używać w trakcie posiłku. To znaczy 1 kapsułkę w czasie śniadanie, obiadu i kolacji. Należy upewnić się, iż wszystkie żywienie jest umiarkowane i zawiera obniżoną ilość kalorii i niską zawartość tłuszczu. Dawkę należy pominąć, jeżeli nie spożywa się posiłku lub gdy posiłek nie zawiera tłuszczu. Preparata Orlistat Sandoz 60 mg nie skutkuję w przypadku spożywania pokarmów niezawierających tłuszczu. Preparat Orlistat Sandoz 60 mg należy używać bezpośrednio przed, w czasie lub w ciągu 1 h po spożyciu każdego posiłku. Tobolkę zaleca się użyć popijając wodę. Nie wolno używać więcej niż trzy kapsułki dziennie.

EAN: 5907626701258

Producent: Sandoz Pharmaceuticals Gmbh, Bruckmühl, Niemcy, www.sandoz.pl

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaORLISTAT SANDOZ 60MG CPS DUR 84 I
SUKL kod0157949

Orlistat Sandoz 60mg por.cps.dur.84x60mg
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie