0,00 zł
waluta
0

PHLOGENZYM tbl 100

Leki Więcej o legislatywieinfo

PHLOGENZYM tbl 100

Ze względu na przepisy prawa, ten towar nie może być dostarczony do następujących państw:

Słowacja
zwykła cena 148,20 zł
zaoszczędzicie 6%
138,00 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: tabletki, kapsułki

Grupa indykacyjna: leki zawierające enzymy

Substancja skuteczna: Bromelaina 90 mg (odpovídá 250 F.I.P.-j), trypsinum 48 mg (odpovídá 24 mikrokat), rutosidum trihydricum 100 mg

Minimum ekspedycyjne: Phlogenzym jest preparatem zawierającym kombinację dwóch enzymów proteolitycznych (substancje rozszczepiające białka) pochodzenia roślinnego i zwierzęcego uzupełnionych roślinnym flawonoidem rutozydem, które ingerują w różnych etapach reakcji stanu zapalnego i procesów immunologicznych. Składniki preparatu Phlogenzym współdziałaniem biorą udział w rozkładzie szkodliwych produktów przemiany materii w miejscu zapalenia, w przyśpieszeniu wchłaniania obrzęków, krwiaków i wylewów krwi.Normalizują drożność ściany naczyń i tym również ograniczają tworzenie się obrzęków. Phlogenzym obniża gęstość krwi i pozytywnie wpływa na niektóre właściwości płytek krwi i czerwonych krwinek, które znajdują zastosowanie w tworzeniu skrzepów krwi (trombonów). Tym poprawia przepływ krwi w drobnych naczyniach i reguluje w ten sposób przekrwienie tkanek, ich zaopatrzenie w substancje odżywcze i tlen. Tym wszystkim wspierają i przyśpieszają się procesy gojenia i regeneracji tkanek i ogranicza się ból związany z zapaleniem. Nadają się zwłaszcza do obrzęków pourazowych i pooperacyjnych, jako element leczenia najróżniejszych stanów zapalnych (na przykład stany zapalne dróg moczowych i organów płciowych, stanów zapalnych żył). Może znaleść zastosowanie również w leczeniu stanów zapalnych aparatu ruchowego i przy chorobach reumatycznych. Tabletki są odporne wobec soku żołądkowemu.

EAN: 4030142015941

Producent: Mucos Pharma GmbH and Co, Geretsried, Niemcy, www.mucos.de/en/home

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaPHLOGENZYM 90MG/48MG/100MG TBL FLM 100 I
SUKL kod0086781

PHLOGENZYM por tbl flm 100
WOBENZYM drg 200
WOBENZYM drg 200
145,30 zł
zwykła cena 175,10 zł
leki
WOBENZYM drg 800
WOBENZYM drg 800
470,90 zł
zwykła cena 541,60 zł
leki
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone.

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie