apteka internetowa

ilość pozycji: 0
cena razem: 0,00 zł

CZK EUR USD GBP PLN
Wszystko o zakupach

PROCTO-GLYVENOL krem 30g

PROCTO-GLYVENOL krem 30g
leki
EAN8594002952914
nazwaPROCTO-GLYVENOL krem 30g
Cena z VAT21,30 zł
Stawka VAT10 %
zwykła cena23,10 zł
zaoszczędzicie 7.9%
 dodać sztukęodebrać sztukę 
Forma aplikacyjnapreparaty doodbytnicze (czopki, maści i kremy)
Grupa indykacyjnapreparaty przeciwhemoroidowe
ProducentHerbacos Recordati s.r.o., Pardubice, Republika Czeska
Substancja skutecznaTribenosidum 5 g, Lidocaini hydrochloridum monohydricum 2 g ve 100 g
Ciąża i karmienie piersiąPreparat nie wolno stosować w ciągu pierwszego trymestra ciąży. Po zakończeniu pierwszego trymestru i w okresie karmienia piersią preparat można używać tylko w zalecanych dawkach, których nie należy przekraczać.
Minimum ekspedycyjneProcto-Glvenol : Tribenozyd, związek syntetyczny należący do grupy glukofuranozydów i lidakain, miejscowo znieczulająca substancja (zawierają je obie formy Procto-Glyvenolu) przynoszą szybką ulgę od nieprzyjemnych objawów towarzyszących hemoroidom (ból, pieczenie, kłucie, uczucie napiętej skóry), które są spowodowane głównie wtórnym zapaleniem okolic odbytnicy. Leczniczy efekt preparatu Procto-Glyvenol u pacientów z hemoroidami jest zapewniony dzięki jego specyficznemu działaniu - jednak dzięki jego zdolności obniżać drożność ścian najmniejszych naczyń i podwyższać napięcie ściany naczynia - a po drugie, dzięki miejscowemu działaniu przeciwzapalnemu i dzięki działaniu przeciwko różnym substancjom powstającym w miejscu zapalenia tkanki, które współdziałają podczas rozwoju zapalenia i bólu. Lidokainowy składnik wspomaga szybkiej uldze od bólu. Ponieważ Procto-Glyvenol jest nastawiony na osiągnięcie miejscowego efektu, jest pożądane, by wchłanianie substancji aktywnej, tribenozydu, do organizmu było jak najniższe. Z kremu wchłania się przez skórę około 2-20% tribenozydu, z jednego czopku to jest 20-27% dawki. Po wchłonięciu tribenozyd ulega w organizmie intensywnej przemianie materii i tak powstałe substancje są wydalone do moczu. Lidokaina wchłania się w bardzo małej ilości i nie wpływa ani na centralny system nerwowy, ani na czynność serca.
Wskazane dawkowanieW przypadku dotkliwych objawów: krem aplikować 2 razy dziennie (ranem i wieczorem) Po wystąpieniu poprawy: krem aplikować 1 raz dziennie Nie należy przekraczać zalecane dawkowanie.
SUKLPROCTO-GLYVENOL rct crm 1x30gm - 0180553

Kolejne obrazki produktu

PROCTO-GLYVENOL krem 30gPROCTO-GLYVENOL krem 30g

To może Cię zainteresować

Megafyt herbatka kora DĘBU 100g

6,90 zł

zwykła cena
7,50 zł

zaoszczędzicie 7.3%

herbaty