apteka internetowa

ilość pozycji: 0
cena razem: 0,00 zł

CZK EUR USD GBP PLN
Wszystko o zakupach

SAB SIMPLEX krople suspensja 30ml

SAB SIMPLEX krople suspensja 30ml
leki
EAN8595060931101
nazwaSAB SIMPLEX krople suspensja 30ml
Przykro nam, ale szukany towar nie jest aktualnie dostępny. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z nami pod adresem info@docsimon.cz.

Forma aplikacyjnakrople i roztwory do użytku wewnętrznego
syropy i zawiesiny do użytku wewnętrznego
Grupa indykacyjnapreparaty poprawiające trawienie
preparaty przeciwwzdęciowe
ProducentMcNeil Manufacturing, Orléans Cedex, Francja, www.mcneillmfg.com
Substancja skutecznaSimethiconum (Dimeticonum 350 - cum silicii dioxydo 92,5:7,5) 63,99 mg v 1 ml
Ciąża i karmienie piersiąPreparat mogą używać kobiety ciężarne i karmiące piersią.
Minimum ekspedycyjneSab Simplex jest przeciwpieniący preparat zapewniający rozkład piany, która zabrania wchłanianiu gazów w żołądku i jelitach. W ten o to sposób umożliwia odejście gazów w naturalny sposób lub ich wchłanianie poprzez ścianę jelita. W częściach układu pokarmowego jest obecne w różnych ilościach również powietrze ewentualnie gazy, które tu trafią podczas połykania wraz z pokarmem i powstają również podczas działania rozkładowego bakterii, obecnych w układzie pokarmowym. Połknięte powietrze częściowo odchodzi podczas odbijania, gazy są następnie częściowo wchłaniane poprzez ścianę jelit lub odchodzą przez odbyt z ciała.Jeżeli jest równowaga gromadzenia i wydalania gazów naruszona, dochodzi do produkcji bąbelków, które spienią powłokę błony śluzowej na ścianie przewodu pokarmowego i ta następnie zabrania naturalnemu wchłanianiu się i wydalaniu gazów. To jest następnie przyczyną wrażenia pełności, wzdęcia i napięcia w brzuchu. Do zwiększonej produkcji gazów w przewodzie pokarmowym dopomagają w dużym stopniu błędy w odżywianiu (wysoki udział tłuszczy i białka w pokarmie, itd.). Sab Simplex rozłoży bąbelki w spienionej powłoce błony śluzowej ściany jelita, ale nie jest wchłaniany i w stanie niezmienionym odchodzi z ciała.
Wskazane dawkowanieNiemowlęta i dzieci od 3 tygodnia do 36 mieś. życia: 15 kropli do każdej butelki. Preparat miesza się z innymi płynami (np. z mlekiem), lub można go aplikować na łyżeczkę. Dzieci od 3-5 lat życia: należy dodać 15-20 kropli do posilku, lub aplikować po posilku, w razie potrzeby także przed snem. Dzieci 6-12 lat: 20-30 kropli co 4-6 godzin. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 30-45 kropli co 4-6 godzin.
SUKLSAB SIMPLEX sus 1x30ml - 122629

Kolejne obrazki produktu

SAB SIMPLEX krople suspensja 30mlSAB SIMPLEX krople suspensja 30ml

To może Cię zainteresować

Megafyt herbatka FENKUŁ 20x 1.5g

6,70 zł

zwykła cena
7,50 zł

zaoszczędzicie 9.8%

herbaty

Megafyt herbatka MIĘTA 20x 2g

6,20 zł

zwykła cena
7,10 zł

zaoszczędzicie 12.8%

herbaty

Megafyt herbatka RUMIANEK 20x 1,5g

5,50 zł

zwykła cena
7,50 zł

zaoszczędzicie 26.8%

herbaty