0,00 zł
waluta
0

SEPTOLETE D tabletki do ssania 30

50097574

Leki Więcej o legislatywieinfo

SEPTOLETE D tabletki do ssania 30
21,60 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: tabletki, kapsułki

Grupa indykacyjna: leki stosowane w chorobach gardła, uszu i nosa

Substancja skuteczna: Benzalkonii chloridum 1,0 mg, Mentholum 1,2 mg, Menthae piperitae etheroleum 1,0 mg, Eucalypti etheroleum 0,6 mg, Thymolum 0,6 mg

Minimum ekspedycyjne: Septolete D tabletki do ssania zawierają benzalkoniumchlorid, który posiada działanie antyseptyczne, tzn. niszczy liczne gatunki bakterii i niektóre gatunki drożdżaków.Mentol i olejek miętowy uśmierzają ból i nieprzyjemne wrażenia jak pieczenie w gardle i ból przy połykaniu. Tymol działa jako benzalkoniumchlorid. Działa również antyseptycznie i tym podwyższa jego skuteczność.Olejek eukaliptusowy obniża ilość flegmy w górnych drogach oddechowych i łagodzi trudności w oddychaniu.Pastylki Septolete D działają bezpośrednio na mikroorganizmy powodujące zachorowania ust i gardła.Zabraniają w szerzeniu infekcji i skutecznie łagodzą trudności związane z zachorowaniem jamy ustnej i gardła.Septolete D zawiera manitol i maltitol, które przyczyniają się do łagodnego smaku pastylek.Pastylki nie zawierają cukier, który bakterie w jamie ustnej potrzebują do swego rozrostu a więc nie powodują powstanie próchnicy.

EAN: 3838989664619

Producent: Krka, d.d., Novo mesto, Słowenia, www.krka.biz/pl

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaSEPTOLETE D 1MG PAS 30 II
SUKL kod0208424

SEPTOLETE D loz 30
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie