0,00 zł
waluta
0

SINECOD krople 1x 20ml

50102527

Leki Więcej o legislatywieinfo

SINECOD krople 1x 20ml
Do koszyka

Forma aplikacyjna: krople i roztwory do użytku wewnętrznego

Grupa indykacyjna: preparaty przeciwkaszlowe

Substancja skuteczna: Butamirati dihydrogenocitras 5 mg v 1ml

Minimum ekspedycyjne: Sinecod : Cytrynian butamirat, jedyny skuteczny składnik Sinecodu, działa na centralny system nerwowy, gdzie tłumi odruch wykrztuśny.Nie jest spokrewniony z alkaloidami opiatowymi (naprz. kofeina). Oprócz tego, że bezpośrednio tłumi kaszel, ma ponadto tendencję obniżać opór, który kładą drogi oddechowe powietrzu kołującemu nimi w trakcie oddychania.Syrop i krople zawierają jako słodziki sacharynę i sorbitol i mogą zatem być używane przez cukrzyków.

EAN: 8596149001272

Producent: Novartis s.r.o., Praga, Republika Czeska, www.novartis.pl

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaSINECOD 0,5% POR GTT SOL 1X20ML
SUKL kod0218092

SINECOD por gtt sol 1x20ml
Megafyt herbatka dla dzieci KASZEL 20x 2g
herbaty
STODAL syrop 200ml
STODAL syrop 200ml
leki
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie