0,00 zł
waluta
0

TEARS NATURALE II nawilżające krople do oczu 15ml

50108666

Leki Więcej o legislatywieinfo

TEARS NATURALE II  nawilżające krople do oczu 15ml
Przykro nam, ale szukany towar nie jest aktualnie dostępny. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z nami pod adresem info@docsimon.cz

Forma aplikacyjna: preparaty do oczu (krople, maści, żele)

Grupa indykacyjna: leki okulistyczne

Substancja skuteczna: Dextranum 70 1,0 mg a Hydroxypropylmethylcellulózum 3,0 mg v 1 ml roztoku

Ciąża i karmienie piersią: Krople TEARS NATURALE II mogą być stosowane w okresie ciąży i karmienia piersią.

Minimum ekspedycyjne: TEARS NATURALE II nawilżające krople do oczu : wasze łzy są osobliwym płynem. I mają bardzo ważną funkcję. Łzy zawierają dokładną ilość naturalnych składników, które się mieszają, by wytworzyły ochronną warstwę na powierzchni oka, zwaną filmem łzowym. Film łzowy codziennie chroni i nawilża Wasze oczy i pomaga utrzymywać je w komforcie i zdrowe. Ale niektórzy ludzie mają zbyt mało normalnych łez. Dużo ludzi produkuje bądź za dużo łez lub łzy, którym brakuje niektóry ważny składnik. Niedobór łez lub łzy, które nie zawierają wszystkiego, czego potrzebują do spełnienia swojego zadania, może spowodować poruszenie filmu łzowego i formowanie suchych miejsc na rogówce. Tak powstają objawy suchych i wrażliwych oczu - uczucie piasku w oczach, podrażnienie i palenie oczu, zmęczenie oczu i ogólny dyskomfort.Suche oko może być niespodziewanie przyczyną nadmiernego łzawienia w próbie utrzymania oka mokrego, ale takim łzom brakują potrzebne komponenty, więc problem trwa nadal. Problem suchego oka spotyka przeważnie dorosłych w późniejszym wieku, głównie kobiety. Czym jest człowiek starszy, tym mniej płynów, włącznie łez, jego ciało produkuje. Przyczyną jest także środowisko, suche powietrze, smog, dym i wiatr, które mogą pogorszyć dane warunki. Problemy se filmem łzowym mogą także spowodować częste alergie, niedobór witamin i zapalenie stawów.

Wskazane dawkowanie: Zwykła dzienna dawka jest w razie potrzeby 1-2 krople do chorego oka, żeby ustąpiła suchość oka lub swędzenia oka.

EAN: 5413895044236

Producent: Alcon-Couvreur n.v., Puurs, Belgia, www.alcon.com

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaTEARS NATURALE II 1MG/ML+3MG/ML OPH GTT SOL 1X15ML
SUKL kod0230500

TEARS NATURALE II gtt oph 1x15ml
ARUFIL krople do oczu 1x 10ml
ARUFIL krople do oczu 1x 10ml
leki
OPTI-FREE EXPRESS płyn do miękkich soczewek kontaktowych 355ml
artykuły zdrowotne
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie