0,00 zł
waluta
0

TEBOKAN 30 tabl. x 120 mg

50077877

Leki Więcej o legislatywieinfo

TEBOKAN 30 tabl. x 120 mg

Ze względu na przepisy prawa, ten towar nie może być dostarczony do następujących państw:

Słowacja
41,60 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: tabletki, kapsułki

Grupa indykacyjna: preparaty ziołowe

Substancja skuteczna: Ginkgonis extractum siccum raffinatum 120 mg v 1 tbl

Ciąża i karmienie piersią: Kobiety ciężarne lub karmiące piersią, kobiety, które podejrzewają, że mogą być w ciąży lub planujące zajście w ciążę, przed rozpoczęciem przyjmowania preparatu powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Ze względu na brak wystarczających informacji dotyczących ewentualnych zagrożeń związanych ze spożywaniem preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią, nie zaleca się stosowania tego preparatu w trakcie ciąży i karmienia piersią. Brak informacji, czy składniki preparatu przedostają się do mleka matki.

Minimum ekspedycyjne: Preparat w tabletkach Tebokan jest przeznaczony do leczenia objawów przy niektórych zaburzeniach krążenia krwi w mózgu i kończynach. Preparat używa się w celu leczenia objawów lekkich dysfunkcji mózgowych, jakimi są zakłócenia pamięci, obniżona zdolność koncentracji, depresja, zawroty głowy, szum w uszach i bóle głowy, które prowadzą do obniżenia zdolności psychicznych danej osoby. Używanie preparatu prowadzi do ich ogólnej poprawy. Preparat jest przeznaczony przede wszystkim dla pacjentów, których zaburzenia są wywołane zmianami degeneratywnymi czy naczyniowymi albo kombinacją obydwóch form. Ponadto na polecenie lekarza można stosować preparat przy zwężeniu tętnic kończynowych (przy tzw. peryferyjnej arterialnej chorobie okluzyjnej arterii peryferyjnych), zarówno w I jak i II stadium według Fontaina (ze zmiennymi stanami utykania z powodu boleści nóg po przejściu pewnej odległości). W tego typu przypadkach wspólnie z terapią fizykalną, zwłaszcza z treningiem chodzenia, preparat może przedłużyć długość trasy, którą pacjent pokona bez bólu. Oprócz tego preparat można stosować przy zawrotach głowy, szumu w uszach, czy to o podłożu naczyniowym, czy też spowodowanych na skutek zmianom w podeszłym wieku.

Wskazane dawkowanie: 1 tabletka dziennie.

EAN: 9006396111819 9006396311813

Producent: Dr. Willmar Schwabe GmbH & Co. KG, Karlsruhe, Niemcy, www.schwabe.de

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaTEBOKAN 120MG TBL FLM 30
SUKL kod0130502

TEBOKAN 120 MG POR TBL FLM 30X120MG
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie