0,00 zł
waluta
0

VERAL tbl 30x 25mg

50076692

Leki Więcej o legislatywieinfo

VERAL tbl 30x 25mg
10,00 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: tabletki, kapsułki

Grupa indykacyjna: niesteroidowe leki przeciwreumatyczne i przeciwzapalne

Substancja skuteczna: Diclofenacum natricum 25 mg

Ciąża i karmienie piersią: VERAL 25 mg nie należy stosować w okresie ciąży. Podobnie jak w przypadku innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych, produktu VERAL 25 mg nie należy stosować w ciągu ostatnich trzech miesięcy ciąży, ponieważ może to spowodować uszkodzenie nienarodzonego dziecka lub problemy z porodem. VERAL 25 mg może powodować problemy z poczęciem, więc nie należy przyjmować tego leku, jeśli planuje się zajść w ciążę lub ma problemy z poczęciem.

Minimum ekspedycyjne: Diclofenac zakłóca w produkcji i działaniu przenosicieli chemicznych w organizmie, ważnych dla rozwoju stanu zapalnego i powstania bólu.działa dlatego przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Wpływem na płytki krwi ogranicza również powstanie skrzepów krwi. Z preparatu Diclofenac AL 25 się diclofenac dobrze wchłania, najwyższego poziomu w krwi osiąga za zwyczaj po 2 -3 godzinach i skuteczność jest zachowana kilka godzin, więc go wystarczy używać od dwóch do trzech razy dziennie..

Wskazane dawkowanie: Dorośli i młodzież powyżej 15 lat Rozpocznij leczenie od 1 tabletki, gdy pojawią się objawy. W razie potrzeby kontynuować leczenie 1 tabletką co 4-6 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletki na 24 godziny. Nie przekraczać wskazanej dawki. Jeśli objawy VERAL 25 mg nie ulegną poprawie lub nasileniu w ciągu 3 dni, skonsultuj się z lekarzem w celu dalszego stosowania. Nie należy przyjmować leku VERAL dłużej niż 7 dni bez konsultacji z lekarzem. Dawkę można zwiększyć do 4–6 tabletek dziennie w 2-3 dawkach podzielonych zgodnie z zaleceniem lekarza. Dzieci i młodzież poniżej 15 lat Dzieciom o masie ciała 20 kg podaje się 1 tabletkę dwa razy dziennie w młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów, a dzieciom o masie ciała 30 kg 1 tabletkę 3 razy dziennie.

EAN: 8594002959920

Producent: Herbacos Recordati s.r.o., Pardubice, Republika Czeska

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaVERAL 25MG TBL ENT 30
SUKL kod0185421

Veral 25mg por.tbl.ent.30x25mg
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie