0,00 zł
waluta
0

VICHY DERCOS ÉNERGISANT wzmacniający szampon z Aminexilem 200ml

50024248
VICHY DERCOS ÉNERGISANT wzmacniający szampon z Aminexilem 200ml
Przykro nam, ale szukany towar nie jest aktualnie dostępny. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z nami pod adresem info@docsimon.cz

Skład: Wzmacniający szampon jest wzbogacony witaminami do dokładnego odżywiania włosów od nasady. Substancja czynna Aminexil zapobiega zestalaniu się kapsułki kolagenowej. Korzeń włosów jest otoczony elastyczną tkanką, która pozostaje giętka i elastyczna, dzięki czemu włosy są mocno zakotwiczone w osłonie i zapobiegają wypadaniu.

Opis: VICHY DERCOS ÉNERGISANT Szampon energetyzujący wspierający kurację na wypadanie włosów - uzupełnienie Vichy Dercos Aminexil to pierwszy tak skuteczny szampon przeciwdziałający wypadaniu włosów. Innowacyjna formuła stymuluje porost. Wzmacnia włosy na całej długości i zapobiega ponownej ich utracie. Stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji Aminexil, zapewniając spektakularne rezultaty.Formuła szamponu bazuje na Aminexilu - substancji zwalczającej wypadanie włosów. Eliminuje usztywnienie kolagenu, zwiększając elastyczność wokół korzenia. Mocniej przytwierdza do go skóry, zapobiegając utracie włosów. Vichy Dercos Szampon energetyzujący powstał z myślą o codziennym stosowaniu. Niewielką ilość preparatu nałóż na włosy i doprowadź do wytworzenia piany. Delikatnie wmasuj w skórę głowy i pozostaw kilka minut. Dokładnie spłucz. By osiągnąć najlepsze efekty, szampon zaleca się stosować jako uzupełnienie kuracji Vichy Dercos Aminexil.

EAN: 3337871311292

Producent: Vichy Laboratoires, Paryż, Francja, www.loreal.pl, www.vichyconsult.pl

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie