0,00 zł
waluta
0

VOLTAREN ACTIGO EXTRA tbl 20x 25mg

50102302

Leki Więcej o legislatywieinfo

VOLTAREN ACTIGO EXTRA tbl 20x 25mg
17,30 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: tabletki, kapsułki

Grupa indykacyjna: niesteroidowe leki przeciwreumatyczne i przeciwzapalne
preparaty przeciwbólowe

Substancja skuteczna: Diclofenacum kalicum 25mg

Ciąża i karmienie piersią: Jeśli jesteś lub może być w ciąży, powiedz o tym lekarzowi i nie bierz Voltaren ActiGo Extra. Bardzo ważne jest, aby nie przyjmować leku Voltaren ActiGo Extra, szczególnie w ostatniej trzeciej ciąży, ponieważ może to spowodować uszkodzenie nienarodzonego dziecka lub problemy z porodem. Zawsze należy porozmawiać z lekarzem na temat stosowania leku Voltaren ActiGo Extra podczas karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania leku Voltaren ActiGo Extra podczas karmienia piersią.

Minimum ekspedycyjne: Voltaren ActiGo Extra (diklofenak) jest lekarstwem o działaniu przeciwzapalnym, tłumiącym bóle i obniżającym gorączki. Jest bardzo dobrze tolerowane przez organizm. Usuwa uczucie bólu, odrętwienie, skutecznie obniża zapalenie i umożliwia ulepszenie subiektywnego stanu chorego. Preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwobrzękowym można stosować bez konsultacji z lekarzem przy stanach pourazowych, przy bólach zębów i miesiączkowych. Preparat mogą używać dorośli, młodzież i dzieci powyżej 15 lat.

Wskazane dawkowanie: Jako dawkę początkową weź 1 tabletkę, gdy wystąpią objawy choroby. Jeśli to konieczne, kontynuuj przyjmowanie 1 tabletki po 4 - 6 godzinach. Nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletki dziennie. Aby zmaksymalizować efekt, weź tabletki przed posiłkami.

EAN: 8596149001593

Producent: Novartis s.r.o., Praga, Republika Czeska, www.novartis.pl

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaVOLTAREN ACTIGO EXTRA 25MG TBL OBD 20
SUKL kod0218105

VOLTAREN ACTIGO EXTRA por tbl flm 20x25mg
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie