0,00 zł
waluta
0

VOLTAREN Emulgel 120g

50106704

Leki Więcej o legislatywieinfo

VOLTAREN Emulgel 120g
-14%
zwykła cena 44,50 zł
zaoszczędzicie 14%
38,00 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: maści, kremy, żele, pasty

Grupa indykacyjna: niesteroidowe leki przeciwreumatyczne i przeciwzapalne
preparaty przeciwbólowe

Substancja skuteczna: Diclofenacum diethylaminum 1,16g/100 g 1%

Ciąża i karmienie piersią: Kobiety w ciąży, karmiące piersią, lub planujące ciążę, albo mogące być już w ciąży, powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed użyciem tego preparatu. Voltarenu Emulgel nie wolno stosować w ostatnich trzech miesiącach ciąży, ponieważ może zaszkodzić nienarodzonemu dziecku lub spowodować problemy podczas porodu. Voltaren można stosować podczas pierwszych sześciu miesięcy ciąży po konsultacji z lekarzem, a dawka powinna być jak najmniejsza, a czas leczenia jak najkrótszy. Ponieważ diclofenac w niewielkich ilościach przenika do mleka matki, Voltaren można stosować podczas karmienia piersią wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Ale w żadnym wypadku nie wolno go aplikować na piersi karmiącej matki, ani na większe powierzchnie skóry lub przez dłuższy okres.

Minimum ekspedycyjne: Voltaren Emulgel należy do grupy leków, które oznaczają się niesteroidowymi substancjami przeciwzapalnymi. Jest przeznaczony do zastosowania zewnętrznego podczas leczenia bólu, zapalenia i obrzęku u całego szeregu stanów bolesnych napadających mięśnie i stawy.Voltaren Emulgel jest biały żel nietłusty na bazie wodnej, który się do naskórka łatwo wciera i bardzo dobrze się wchłania.

Wskazane dawkowanie: Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 14 lat. Nakładaj Voltaren 2-4 razy dziennie na bolesny obszar.

EAN: 8596149003122

Producent: Novartis s.r.o., Praga, Republika Czeska, www.novartis.pl

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaVOLTAREN EMULGEL 10MG/G GEL 120G III
SUKL kod0219879

VOLTAREN EMULGEL drm gel 1x120gm
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie