0,00 zł
waluta
0

VOLTAREN RAPID kaps. 20x 25mg

50101357

Leki Więcej o legislatywieinfo

VOLTAREN RAPID kaps. 20x 25mg
20,90 zł
Cena z VAT

Forma aplikacyjna: tabletki, kapsułki

Grupa indykacyjna: niesteroidowe leki przeciwreumatyczne i przeciwzapalne
preparaty przeciwbólowe

Substancja skuteczna: Diclofenacum kalicum 25mg

Ciąża i karmienie piersią: Przed przyjęciem każdego leku należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Kobiety w ciąży albo mogące być już w ciąży, powinny poinformować o tym lekarza i nie używać preparatu Voltaren Rapid 25 mg. Voltarenu Rapid 25 mg nie wolno stosować w ostatnich trzech miesiącach ciąży, ponieważ może to zaszkodzić nienarodzonemu dziecku lub spowodować problemy podczas porodu. Podczas karmienia piersią należy się koniecznie skonsultować z lekarzem przed podaniem preparatu Voltaren Rapid 25 mg. Nie zaleca się stosowania Voltarenu Rapid 25 mg podczas karmienia piersią.

Minimum ekspedycyjne: Voltaren Rapid 25 mg zawiera substancję leczniczą diclofenac, która należy do grupy preparatów leczniczych zwanych niesterydowymi lekami przeciwzapalnymi (NSAIDs). Jest lekiem o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym . Voltaren Rapid 25 mg działa natychmiastowo i jest przeznaczony do krótkotrwałego leczenia: - bólów pleców, głowy, zębów, menstruacyjnych - bólów towarzyszących przeziębieniom i grypie (również bólu gardła) oraz innych objawów, ma również działanie przeciwgorączkowe - zwichnięć stawów, nadwyrężeń mięśni i innych bolesnych stanów pourazowych Wyłącznie po konsultacji z lekarzem można stosować Voltaren Rapid 25 mg w chorobie reumatyzmu tkanek miękkich (ból tkanek miękkich otaczających stawy). Voltaren Rapid 25 mg łagodzi objawy zapalenia, takie jak ból i obrzęk, dzięki temu, że blokuje syntezę molekuł (prostaglandyny) odpowiedzialnych za powstawanie stanów zapalnych, bólu i gorączki. Nie oddziałuje na przyczyny zapalenia i gorączki. Miękka kapsułka Voltaren Rapid 25 mg zaprojektowana jest tak, aby wchłaniała się szybciej niż Voltaren w tabletkach.

Wskazane dawkowanie: Dorośli i młodzież powyżej 14 roku życia: jako dawka początkowa - 1 kapsułka przy pojawieniu się objawów. W razie potrzeby kontynuowania leczenia - 1 kapsułka po 4-6 godzinach. Nie należy stosować więcej niż 3 kapsułki na dobę.

EAN: 8596149001944

Producent: GlaxoSmithKline, Monachium, Niemcy, www.gsk.com.pl

W celu uniknięcia ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dla pacjenta i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parametry
SUKL nazwaVOLTAREN RAPID 25MG CPS MOL 20 I
SUKL kod0173220

VOLTAREN RAPID 50 MG drg 20x25mg
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Zgłaszanie niepożądanych objawów
© Česká lékárna Holding a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone. v2

info  Używamy plików cookies w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na ich użycie